Araç Giydirme ve Kaplama

Araç Giydirme ve Kaplama, Araç giydirme; açık hava reklamcılığında reklamın hedefe ulaşması açısından en önemli mecralardan biridir. Araç giydirme araçların görsel olarak kaplanması işlemidir. Firma logosu ve ürünlerinizin görselleri özel hazırlanmış tasarımlarla firmanıza farklılık katacaktır. Araç üzerine bölgesel ve komple olarak uygulanabilir. Reklamsal araç kaplamaları yapılabildiği gibi komple renk değişim uygulamalarında yapılmaktadır. Araç giydirme ve araç kaplama reklam uygulamaları ile diğer reklam alanlarına göre çok daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz.

Araç Giydirme ve Kaplama

Dijital baskılı araç giydirmeleri araçlarınızı hareket eden bir billboarda dönüştürmektedir. Bu sayede marka bilinirliği ve yollarda binlerce etkileşim alabilmektedir.

Yüksek Yatırım Getirisi

Araç Kaplama ve araç giydirme işlemi yüksek yatırım getirisi sayesinde popülaritesini her geçen gün arttırmaktadır. Araç tasarımı ve uygulama konusunda 20 yıl üzerindeki deneyimimiz ile araçlarınız ile marka ve firma bilinilirliğini nasıl arttıracağınızı çok iyi biliyoruz. Uzman tasarım ekibimiz ile logo ve görsellerinizi hareketli reklam makinesi haline getiriyoruz. Araç giydirme işlemi ile akıllarda etki bırakacak bir reklam uygulaması yapmak doğru bileşenler ile çok da zor değil.

Düşük Maliyetler ve Maksimum Marka Bilinirliği

Diğer reklam mecraları ile karşılaştırıldığında araç giydirme reklamı en ekonomik reklam yöntemlerinden bir tanesidir. Sadece bir kere yapacağınız tasarım ve araç giydirme maliyeti ile yıllarca sürekli hareket halinde olan bir billboarda kavuşabilirsiniz. Normalde piyasada bulunan billboardlarda aylık ücretlendirme ile reklamlar yayınlanmaktadır. Ancak araç giydirme işleminde düzenli bir bakımla bu yılı 5 yıla kadar yükseltmek mümkündür. İş araçları veya pazarlama araçlarında etkili bir reklam uygulaması ile yüzlerce potansiyel müşteriye her gün ulaşabilirsiniz.

Tasarım ve Uygulama İşlemi

Tasarım konusunda deneyimli ekibimiz tasarımlarınızı inceleyerek araç için en uygun şekle gelmesi için revize etmektedir.

Araç Kaplama & Araç Giydirme

Aracınız nereye giderse gitsin reklamınız sizinle birlikte geleceği için bu işlem diğer reklam çeşitlerine göre çok daha fazla kişiye ulaşır. Aracınız park halinde iken veya çok fazla trafik olan bölgelerde dahi reklam görevini yerine getirecektir.

Araç giydirme ile edindiğiniz reklam sizlere büyük bir kolaylık sağlar ve ayrıca reklam maliyetiniz minimum seviyeye iner. Uzun süre kullanılabildiği için araç giydirme işlemini sık sık tekrarlamak durumunda kalmazsınız.

Araç kaplama işlemi titizlik isteyen bir işlemdir. Aracınızın tamamını veya sadece kapı kısımlarını logo, görsel veya metinler ile kaplayabilirsiniz. Türkiye’de geniş ağı olan firmaların, firma araçlarında sıklıkla kullandığı araç kaplama folyosu olarak da bilinen bir işlemdir.

Araç kaplama reklam ve görsel açıdan uygulanabilmektedir. Baskı Hizmeti olarak reklam amacı ile yapılan araç kaplama işlemlerini müşteri memnuniyetini esas alarak yapmaktayız.

Tanıtım ve reklam aracı olarak oldukça önemli olan araç giydirme işleminde araçlar sürekli gezer halde olduğundan daha fazla kitleye reklamlarınızın ulaşmasını sağlamaktadır. Araç giydirme bu alanlar için özel olarak üretilen cast folyo malzemesinden yapılmaktadır.

Araç giydirme işlemlerinde uygulanan cast folyo araçların orijinal boyasına ve zeminine zarar vermemektedir. Çizilme ile güneş ışığı gibi etkenlere karşı koruyucu özelliğe sahiptir. Cast folyo malzemesinden yapılmasının nedeni ise, aracın kanal,kıvrım ve dönüşlerinde aracın şeklini kolay bir şekilde alarak estetik bir görünüm sağlamaktadır.

Araç giydirme uygulaması reklam yönetmeliğine göre şoför ve yan yolcu camı hariç komple uygulanabilir. Ancak aracın ön kaput ile bagaj kısımlarına reklam ve görsel uygulaması trafik reklam uygulamasına göre yasak bir işlemdir.